Aslı Enver ile Berkin Gökbudak birinci evlilik yıl dönümlerini kutladı!

12 Kasım 2022 tarihinde Berkin Gökbudak ile nikâh masasına oturan Aslı Enver, 4 Temmuz’da kızı Elay’ı dünyaya getirmiş, ilk kez anne olma mutluluğu yaşamıştı. Aslı Enver, Elay’ın ilk fotoğraflarını doğumdan dört gün sonra paylaşmışarak şu mesajı yazmıştı:

Benim güzel ailem. 4 Temmuz 2023. Hayatımın en özel günü. Ziyarete gelen, arayan, mesaj gönderen herkese yürekten teşekkürler. Mutlu, huzurlu, bol kahkahalı büyütebilmek dileğiyle. Hoş geldin Eloşum.

“EŞİM ÇOK YARDIMCI OLUYOR”

39 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ise eşi ile Atatürk filminin galasına katılmıştı.

Basın mensuplarıyla sohbet eden Enver, “Eşiniz çocuk bakımına yardımcı olur mu?” sorusu karşısında; “Hem de çok. Bütün sallayarak uyutmalar, gece sporu” karşılığını vermişti.

BİRİNCİ YILLARINI KUTLADILAR

Ünlü isim, son olarak Berkin Gökbudak ile birinci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Eşiyle çekilen karelerini 6.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe paylaşan oyuncu, gönderisine “İyi ki sen… 1.” notunu yazdı.

Enver’in kısa sürede 282 bin beğeni alan paylaşımına; “Nazar değmesin”, “Yüzünüz hep gülsün” ve “Ömür boyu mutluluklar” gibi 3 bine yakın yorum yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx