Beşiktaş’tan Burak Yılmaz ile devam kararı

Süper Lig’in 11. haftasında deplasmanda Antalyaspor’a mağlup olan Beşiktaş’ta maç sonrası yaşanan kriz gündeme oturmuştu. Siyah beyazlılarda teknik sorumlu Burak Yılmaz ortada bazı yanlış durumların olduğunu ve başkan Ahmet Nur Çebi’den bazı ricalarının olacağını açıklamıştı.

Burak Yılmaz yaptığı açıklamada;

“Beşiktaş’ta kaos var, biz de vuralım. Beşiktaş’ta kaos falan yok abi. Bu nedir? Başkanımla görüşeceğim. Kimse merak etmesin herkes. Başkanımla saygılı şekilde elini öper ayrılırım. Ama kalıyorsam da isteğim olacak. Burada teknik direktör olmak isteyen büyüklerimiz var. Her şeyi konuşuyoruz. Bunları duyuyoruz. İzlemiyorum. Etkilenmemeye çalışıyorum. Kanal kanal geziyorlar. Ben şimdi başkanımla konuşacağım. 3-4 Aralık’a kadar devam edeceksem küçük bir isteğim olacak. Olmayacaksa yarın teşekkür edeceğim ve ayrılacağım” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ve siyah-beyazlı takımın teknik sorumlusu Burak Yılmaz tesislerde bir araya geldi.

Yapılan görüşmenin ardından yola devam etme kararı çıktı. Siyah beyazlılarda gerçekleştirilecek olağanüstü seçimli genel kurula kadar takımın başında teknik sorumlu olarak Burak Yılmaz’ın devam etmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx