Selin Ciğerci Konusunu Kapatmamaya Kararlı Olan Deniz Akkaya, Yeni ve Sert Açıklamalarda Bulundu

Dilan Polat’tan sonra Selin Ciğerci’nin de MASAK tarafından incelenmesi gerektiğini söyleyen Murat Ağırel’e katıldığını söyleyen Deniz Akkaya, Ciğerci’ye göndermeli, zehir zemberek açıklamalar yaptığı hikayeler paylaşmaya devam ediyor… Detaylar?

Bir süredir yaptığı işlerle değil de skandal açıklamaları, paylaşımları ve insanlarla girdiği polemiklerle gündem olan isimlerden biri Deniz Akkaya.

Uzun zaman önce, Selin Ciğerci’nin taşıyıcı anne konusunu ilk dile getirdiği günden sonra canlı yayında demediğini bırakmamıştı Deniz Akkaya. Ve sonucunda da büyük bir kavgaya tutuşmuşlardı hatırlarsanız.

Deniz Akkaya’nın kendisiyle ilgili önceden fuhuş yaptığı için anne olamayacağını ve evlat edinemeyeceğini söylediğini gören Selin Ciğerci, Akkaya’ya dava açmıştı. Ve dava sonucunda Deniz Akkaya üç gün hapis yatmıştı.

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklama kararından sonra yeniden hararetlenen Deniz Akkaya, yine Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra’ya göndermelerde bulunduğu hikayeler paylaştı.

Halk TV’de Kayda Geçsin programına katılan Murat Ağırel, Dilan ve Engin Polat haberlerini değerlendirdikten sonra Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkındaki kara para aklama iddialarını yeniden dile getirince, Akkaya da paylaşımlarıyla yeniden Ciğerci’yi hedef aldı.

Akkaya, “Dilan Polat cevabı gibi, bunları da Allah çok seviyor belli ki!” dedi.

Selin Ciğerci’nin “Kızımı burada büyüteceğim” diyerek paylaştığı evinin 4 milyon dolar olduğunu iddia etti.

Ardından, “Murat Ağırel kremlerin nerede yapıldığını adres vererek açıklama yaptı” diyen Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’ye seslenerek ürünlerinin merdiven altı olduğunu iddia etti ve açıklama yapmasını istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx