1 Milyon Euro’luk Düğün Yapmıştı! Sosyetik İsmin Düğününü Neden Erken Tarihe Aldığı Belli Oldu

Sosyetenin önemli isimlerinden biri olan Alara Mildon, geçtiğimiz hafta sonu, Monako’da görkemli bir düğünle evlendi. 12 Ağustos’ta yapılması planlanan düğünün neden erken tarihe alındığı da merak konusuydu. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, düğünün erken tarihe alınmasının nedeni olarak yeni gelinin hamile olması iddia edildi… Detaylar ?

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon ve Fatoş Mildon’un kızları Alara Mildon, geçtiğimiz hafta sonu nişanlısı Doğukan Dudaroğlu ile Monako’da görkemli bir düğünle evlendi.

Sosyetenin etkili isimlerinden biri olan Alara Mildon’un, dillere destan düğününe İstanbul’dan da çok sayıda davetli katıldı. 3 gün 3 gece süren düğünün her anı sosyal medyada paylaşıldı.

Düğünle ilgili ortaya büyük bir iddia atıldı. Düğünün, normal şartlarda 12 Ağustos’ta yapılması planlanıyordu. Ancak alınan yeni kararla Alara Mildon ve Doğukan Dudaroğlu, tanışmalarının birinci yıldönümüne denk gelen 20 Temmuz tarihinde, teknede nikah masasını oturdu.

Nikah tarihindeki bu ani değişikliğin sebebi olarak büyük bir iddia ortaya atıldı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Alara Mildon, 12 haftalık hamileymiş!

Bütün bu iddialar dışında 3 gün 3 gece süren görkemli düğünün maliyeti 1 Milyon Euro’yu geçmiş. Hiçbir şeyin eksik olmadığı dillere destan düğün, bu yılın en havalı ve en çok konuşulan düğünü oldu diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx