Hande Ataizi Bihter Filminin Galasındaki Milyonluk Bileklik Hakkında Konuştu: Böyle Bir Görgüsüzlük Yapmam

Ekranların sevilen yüzü Hande Ataizi, son olarak Bihter filminde Firdevs Hanım karakteri ile karşımıza çıktı. Ünlü oyuncunun Bihter filminin galasındaki tarzı ise oldukça beğenilmişti. Gözlerden kaçmadan bir detay da milyonlar değerindeki bilekliği olmuştu! 

Bloomberg HT’de yayınlanan ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programının konuğu olan Ataizi, bu konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Uzun bir süredir merakla beklenen Bihter filmi, geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi ve Osman Sonant gibi isimleri buluşturan Bihter filmi uzun bir bekleyişin ardından seyirciyle buluştu. Ölümsüz bir eser olan Aşk-ı Memnu’nun farklı bir uyarlaması olan film, büyük ses getirdi.

Bihter filminin setinde yaşananlardan tutun da galada kimin ne giydiğine birçok farklı detay gündemimize geldi.

Öyle ki fimin başrolleri olan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasında yaşanan gerginlikten bile haberimiz var…

Bihter filminin galasındaki en şık isimlerden birisi de hiç şüphesiz Hande Ataizi oldu.

Farah Zeynep Abdullah’ın tercih ettiği kıyafet birçok kişi tarafından eleştirilirken Hande Ataizi’nin zamansız şıklığı çoğu kişinin beğenisini kazandı.

Hande Ataizi’nin şıklığının tamamlayıcısı ise tam 8 milyon TL değerindeki bu bilekliği olmuştu.

Ünlü isim, katıldığı programda galada taktığı bu ışıl ışıl bilekliğine dair açıklamalarda bulundu.

Aslı Şafak’ın konuğu olan Hande Ataizi, ‘Bihter’ filminin galasında taktığın bileklik o kadar pahalı mıydı?’ sorusuna yanıt verdi.

Ünlü oyuncu, ‘O kadar pahalıydı. Tabii ki orada zaten bir işbirliği içerisinde böyle bir şey yaptığımızı sen de bildiğin için söylüyorum.’ cevabını verdi.

“Böyle bir görgüsüzlük yapmam, çok pahalı demem.”

İşbirliği içerisinde o bilekliği taktığını ve bu yüzden fiyatını söylediğini belirten Ataizi, ‘Yoksa benim kendi mücevherim olsa zaten böyle bir görgüsüzlük yapmam, çok pahalı demem’ ifadelerini kullandı.

“Bir yılan bileziğe verecek 550 bin dolar verecek bir dönemde değiliz diye düşünüyorum.”

Ataizi, ‘Bir bileklik için o kadar para verir misin?’ sorusunu da cevaplandırdı. Ünlü isim, ‘550 bin dolar mı? Ben bu zamana kadar hiçbir mücevhere öyle bir para vermedim. Mücevherlerimi kendim almayı severim. Çok tatlı güzel pahalı mücevherlerim de oldu ama bir yılan bileziğe verecek 550 bin dolar verecek bir dönemde değiliz diye düşünüyorum.’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx