Kızıyla Yeni Bir Hayat Kurarken Badem Göz Ameliyatı Olan Selin Ciğerci’nin Son Hali Özgü Kaya’ya Benzetildi

Selin Ciğerci’nin son dönemde yaptığı paylaşımlar bir hayli yakından takip ediliyor bildiğiniz gibi. Kendisi kızı ile birlikte Miami’ye yerleşmeye karar verdikten ve kızını gösterdikten sonra yeniden gündemde yer almaya başladı. Son olarak badem göz estetiği olduğunu açıklayan Ciğerci’nin son hali, ünlü oyuncu Özgü Kaya’ya çok benzetildi.

Sosyal medyanın ve magazinin en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi de Selin Ciğerci bildiğiniz gibi.

Kendisini yaşadığı cinsiyet geçiş süreci ile tanıdığımız ve şimdilerde sosyal medyanın sevilen yüzleri arasında yer alan Selin Ciğerci, aynı zamanda büyük bir magazin figürü elbette. Sosyal medyada yaptığı her paylaşımdan tutun da, işleri ve aşkları ile de sık sık konuşuyoruz kendisini.

Geçtiğimiz ay yepyeni bir aşka yelken açtığını öğrendiğimiz Selin Ciğerci, sevgilisini gözlerden uzak tutma kararı almıştı hatırlarsanız.

Bu tabii ki magazinde konuşulmasına engel olmadı. Herkes bu konuda yeni teoriler üretmişti. Bu sırada kendisinin sık sık tatilde olduğunu görüyoruz. Paylaşımlarıyla resmen düşman çatlatmaya devam ediyor.

Türkiye’de edindiği gayrimenkuller bir yana dursun, geçtiğimiz ay Miami’de bir malikanede yaşayacağını söylemiş ve bunu sosyal medyada paylaşmıştı.

Koskoca malikaneyi asıl tutma sebebinin kızı olduğunu da bizlerle paylaşmıştı. Kendisi kızı ile birlikte Miami’de yaşayacağını duyurmuştu önce.

Ardından 21 Eylül’de ilk kez kızının yüzünü paylaşmış ve güzelliğiyle bizi hayran bırakmıştı.

Taşıyıcı anne yöntemi ile anne olan Selin Ciğerci’nin fotoğrafının altına binlerce yorum gelmişti. Kimileri tebrik edip güzel dileklerini iletirken, kimileri çocuğun psikolojisi hakkında fikir beyan etmişti.

Daha sonrasında Miami’deki evini görmeye giden Ciğerci, kızını da yanında götürmüştü.

Sosyal medyada kızı ile yalnızca iki kez paylaşım yapan Ciğerci’nin, estetik ameliyat olduğunu öğrendik.

Fenomen isim sosyal medya üzerinden badem göz ameliyatı olduğunu duyurmuştu. Ardından güncel durumu ile ilgili bilgi verdi.

Henüz daha yeni olduğu için ödemi olduğunu ve şiş olduğunu söyleyen Ciğerci’nin yüzünün değişimi dikkatlerden kaçmadı.

Ciğerci’nin son halini görenler, Üç Kız Kardeş dizisinin yıldızı Özgü Kaya’ya benzetti.

Gerçekten de andırıyor.

İşte Selin Ciğerci’nin badem göz ameliyatı sonrası paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx